W dzisiejszych czasach istnieje niekwestionowana i narastająca potrzeba tłumaczenia przeróżnych tekstów. Rozwijający się na naszych oczach świat, opanowany przez zjawisko globalizacji, nieustannie potrzebuje usług tłumaczy. Stają oni przed skomplikowanym zadaniem pracy nad tekstami z różnych dziedzin, takich jak medycyna, budownictwo, czy energetyka, a każdy z nich jest odpowiedzialny za zapewnienie poprawności i zgodności przekładu. Świadom powyższych kwestii, wychodzę naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując wysokiej jakości usługi przekładu polsko-angielskiego oraz angielsko-polskiego. Specjalizuję się głównie w obszarach takich jak prawo (UE), IT, medycyna i marketing.

Mając jednak na uwadze potrzebę elastyczności, jakiej obecnie wymaga się na rynku, jestem w stanie zapewnić tłumaczenia z innych dziedzin (po wcześniejszej analizie tekstu oraz ocenie własnych możliwości) oraz tłumaczenia ogólne (np. CV, e-maili, korespondencji, instrukcji, ulotek itd.).

Wiem też, jak ważny jest Twój czas, dlatego zawsze dotrzymuję uzgodnionych terminów. Zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców (w tym biura tłumaczeń). Dzięki indywidualnemu podejściu jestem w stanie zapewnić wysoką jakość każdego powierzonego mi zadania.

Twoje zadowolenie z wykonanego tłumaczenia stanowi dla mnie nadrzędny priorytet i pozwala na budowanie obustronnego, dalekosiężnego zaufania.


Nawiąż współpracę